sobota, 29 maja 2010

MissHelloKity6

moja lalka na stardoll: MissHelloKity6
dla niej mile widziane są prezenty i 5/5
lubie stardoll, i mam nadzieje wam pomogę :D
dodaj się do obserwatorów
szukam wspulnika na ten blog
gdy będzie co najmiej 20 osub w obserwatorium będzie losowanie i prezęty